نمایندگی هیمالیا در کرج

نمایندگی هیمالیا در کرج

نمایندگی هیمالیا در کرج :

لوازم خانگی هیمالیا سال های زیادی است که در میان برند های ایرانی دیگر نامی آشنا و درخشان دارد اما طبیعی است که لوازم خانگی به دلیل استفاده مداوم و روزمره از آن ها خراب شوند.

به همین دلیل مجموعه آچار سرویس کرج آماده خدمت رسانی به شهروندان کرج در این زمینه می باشد که شما می توانید در صورت مشاهده هر گونه خرابی با ثبت در خواست خود یا تماس با شماره های 02632211189-90 و 09199563386 و  از همکاران و متخصصین مجموعه ما کمک بگیرند.

همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت ما و از طریق فرم درخواست، درخواست خود را ثبت کنید تا اسرع وقت به آن رسیدگی شود و با شما تماس گرفته شود.

اگر مشکل و خرابی وسیله شما در حدی باشد که با راهنمایی های تکنیسین های ما از طریق تلفن قابل حل باشد و خودتان بتوانید با استفاده از مشاوره رایگان عیب آن را برطرف کنید می توانید از مشاوره های تلفنی مجموعه ما استفاده کنید در غیر اینصورت اگر نیاز به بررسی و تعمیر در محل بود، متخصصان و کارشناسان با تجربه ما در کوتاه ترین زمان به محل مورد نظر شما می آیند و مشکل دستگاه شما را برطرف و تعمیر می کنند.

اقداماتی که در جهت تعمیر دستگاه شما صورت میگیرد به شرح زیر است :

به محض تماس شما با نمایندگی هیمالیا در کوتاه ترین زمان ممکن تکنسین و تعمیرکار را به منزل شما اعزام می کند و در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد مرکز کرج سرویس از اطمینان را به شما می دهد که با کمترین هزینه دستگاه شما را تعمیر کند به صورتی که کیفیت آن تغییری نکند.

به طور مثال شما می توانید از خدمات :

نصب و راه اندازی لوازم خانگی

تعویض فیلتر تصفیه آب یخچال

تعویض یا تعمیر موتور لوازم خانگی

تعمیر برد الکتریکی یخچال و ساید

رفع بوی بد یخچال و فریرز

تعویض لاستیک درب یخچال

تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی

رفع بوی بد ماشین لباسشویی و سایر خدمات مرتبط استفاده کنید و از خدمات ما بهره مند شوید.

تیم آچار سرویس کرج به دلیل پشتیبانی 24 ساعته، سرعت در خدمات، داشتن کادری مجرب، استفاده از قطعات اصلی، انجام تعمیرات در محل مورد نظر بدون اینکه نیاز به جابجایی دستگاه باشد، ضمانت بابت قطعات و تعمیرات، رعایت پروتکل های بهداشتی در دوران کرونا و .... از بهترین ها در زمینه تعمیرات لوازم هیمالیا می باشد که شما می توانید نتیجه نظر سنجی مشتریان ما را ببینید. همچنین شما می توانید بعد از استفاده از خدمات ما با مراجعه به صفحه تماس با ما در سایت مجموعه ما نظرات خود را با ما درمیان بگذارید و ما در جهت بهتر شدن همراهی کنید.

02632211189 02632211190 02632208103
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به آچار سرویس کرج میباشد