نمایندگی آیسان در کرج

نمایندگی آیسان در کرج

تاریخچه شرکت آیسان:


شرکت آیسان از سال 1376 فعالیت خود را در زمینه تولید یخچال های صنعتی شروع کرده است و با توسعه فعالیت های خود از سال 1385 به ساخت تجهیزات هتل ها و رستوران ها نیز پرداخت، یکی از مزیت های محصولات آیسان این است که مصرف انرژی های برق و گاز را بهینه می کند.
کلیه محصولات آیسان دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش 10 ساله است و یکی دیگر از مزایای آیسان، سیستم گسترده پخش و خدمات در سراسر کشور می باشد.

نکته مهم و قابل توجه که باید به آن توجه کرد :


زمانی که یکی از لوازم خانگی آیسان شما دچار خرابی می شود و نیاز به تعمیر دارد، اگر دستگاه شما دارای گارانتی است که شما طبیعتا به نمایندگی آیسان مراجعه و از خدمات آن بهره می گیرید اما اگر زمان گارانتی آن به پایان رسیده است باید حتما از نمایندگی ها و مرکز تعمیرات معتبر شرکت کمک بگیرید چرا که در غیر اینصورت اگر تعمیرکار نابلد برای تعمیر دستگاه شما بیاید باعث خرابی بیشتر و همچنین متحمل هزینه بیشتری نیز می شوید پس توصیه من به شما استفاده از خدمات نمایندگی های معتبر لوازم خانگی آیسان می باشد.

مجموعه آچار سرویس کرج:

مجموعه سرویس کرج به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگی های آیسان در کرج میباشد که شما مشتریان عزیز در صورتی که هر یک از لوازم خانگی برقی آیسان را دارید و نیاز به تعمیر، سرویس و یا تعویض قطعه و بازدید دارد میتوانید با خیالی راحت سرویس و تعمیر دستگاه های آیسان خود را به مجموعه ما بسپارید تا ما در کمترین زمان ممکن در کنار بهترین سرویس کار شما رو انجام بدیم.
جهت هرگونه سوال، ثبت سفارش و یا مشاوره در رابطه با محصولات برند اسنوا میتوانید با ما در ارتباط باشید.
02632211189 و 02632211190 و 09199563386 و 02632208103
مشتری ها اغلب سوال می کنند که آیا تعمیر لوازم خانگی برای ما به صرفه تر است یا تعویض آن؟


بدیهی است که در جواب این سوال نمی توان یک جواب ثابت به همه داد، به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم مشاوره و راهنمایی کامل که می تواند به شما کمک کند در اختیار شما قرار دهیم.
اگر مشکل دستگاه شما با هزینه منطقی و قابل قبولی برطرف شود ما به هیچ وجه به مشتریان پیشنهاد نمی دهیم دستگاه خود را تعویض کنند.
اما اگر هزینه تعمیر دستگاه شما خیلی سنگین نباشد و به اصلاح به صرفه نباشد، طبیعتاً به مشتریان پیشنهاد می کنیم دستگاه را تعویض کنند که اینکار از نظر اقتصادی توجیه پذیر است.

راه های ارتباطی با ما :


مجموعه آچار سرویس کرج به مشتریان مشاوره تلفنی رایگان میدهند، شما می توانید با تماس با شماره های 02632211189 و 02632211190 و 09199563386 و 02632208103 از متخصصین تیم ما مشورت و کمک بگیرید که اگر مسئله دستگاه شما تلفنی قابل حل باشد و نیازی به حضور و بررسی متخصصین ما نباشد می توانید تلفنی خودتان با کمک و راهنمایی ما مشکل دستگاهتان را حل کنید.
در غیر این صورت تعمیرکار در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما می آید و دستگاه شما را بررسی می کند، تمامی کادر مجموعه آچار سرویس کرج دارای تخصص فنی و با داشتن مدرک معتبر و همچنین با تجربه می باشند که با مهارت خود می توانند در کمترین زمان ممکن عیب دستگاه شما را پیدا کنند و به رفع آن بپردازند.
یکی دیگر از راه های ثبت سفارش در سایت آچار سرویس کرج، پر کردن فرم درخواست در سایت می باشد که شما می توانید با مراجعه به سایت در قسمت سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنید، این فرم ها توسط اپراتور های ما بررسی می شود و بعد از هماهنگی تلفنی با شما یکی از متخصصین ما به محل شما جهت انجام سرویس و تعمیرات اعزام می شود.
و همچنین می توانید با مراجعه حضوری به دفتر ما مشکل و خرابی دستگاه خود را با ما در میان بگذارید و راهنمایی بگیرید.

02632211189 02632211190 02632208103
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به آچار سرویس کرج میباشد