نمایندگی فیلور در کرج

نمایندگی فیلور در کرج

تاریخچه پیدایش برند فیلور:

شرکت تولیدی بهمن(فیلور) در سال 1343 تاسیس شد و در خیابان پیروزی بهره برداری از آن شروع شد و در آغاز فعالیتشان قطعات یخچال و فریزر را از شرکت های فیلکو و هوور که به ترتیب در آمریکا و انگلیس می باشند وارد میشد و مونتاژ می کردند که لازم به ذکر است که نام فیلور از دو کلمه فیلکو و هوور گرفته شده است. در سال 1351 مالکیت شرکت تغییر کرد و این سال آغاز سرمایه گذاری در ماشین آلات بود که تولید محصولات جدید یخچال فریزر شروع کردند و همچنین سالیانه مبلغ زیادی به شرکت فیلکوی آمریکا پرداخت می کردند و از کمک های فنی آن ها بهره مند می شدند که در سال 1356 قطع همکاری کردند.

شرکت فیلور در سال 1354 به سهامی عام تبدیل شد و سپس بعد از انقلاب و از سال 1362 به شرکت کارخانجات تولیدی بهمن(سهامی عام) نامش تغییر کرد و در سال 1373 پروژه ایجاد کارخانه بهمن در شهریار شروع شد که این مهم همزمان با قرارداد شرکت مرلونی ایتالیا اتفاق افتاد که مدل های جدید یخچال و فریزر در اختیار شرکت قرار گرفت.

کارخانجات تولیدی بهمن در سال 1378 و در سعید آباد شهریار به بهره برداری رسید. شرکت فیلور یکی از شرکت های به نام و قدیمی فعال در زمینه تولید لوازم خانگی بوده که در سالهای فعالیتش موفقیت های زیادی داشته است.

که چشم انداز این شرکت به شرح ذیل می باشد:

-اضافه شدن به لیست پنج شرکت برتر داخل کشور

-ارائه محصولات متنوع با کیفیت و خدمات متفاوت

-ایجاد اشتغال زایی پویا

با وجود سابقه درخشان لوازم خانگی فیلور اما بدیهی است که لوازم خانگی به دلیل استفاده مداوم و روزمره از آن ها بعد از گذشت مدتی دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند، پس اگر شما شهروند کرج می باشید و از مصرف کنندگان برند فیلور هستید زمانیکه یکی از لوازم خانگی فیلور شما دچار خرابی شد با تماس با شماره های 02632211189 و 02632211190 و 09199563386 از ما کمک بخواهید.

تیم آچار سرویس کرج یکی بهترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی فیلور در کرج می باشد که به صورت 24 ساعته 7 روز هفته آماده خدمت رسانی به شما می باشد. شما ساکن هر نقطه از کرح باشید به محض تماس با ما در کمترین زمان یکی از متخصصین مجرب ما به محل شما اعزام می شود و مشکل دستگاهتان را بررسی و سپس اقدام به تعمیر آن می کند.

خدمات مجموعه آچار سرویس کرج:

-تمامی قطعاتی که ما برای درست شدن دستگاه شما استفاده می کنیم اورجینال و اصلی می باشند.

-تمامی قطعات و خدمات ما دارای 6 ماه گارانتی و ضمانت می باشد.

-تمامی تعمیر کاران ما افرادی با تجربه و دارای تخصص در زمیننه تعمیر لوازم خانگی هستند

-تمامی تعمیرات انجام شده توسط تیم آچار سرویس کرج با قیمت مناسب و بسیار پایین انجام می گردد.

*البته هزینه تعمیر یا تعویض قطعه ای در لوازم خانگی به عوامل متعددی بستگی دارد، به عواملی مثل مدل یخچال فریزر و دلیل خرابی یا از کار افتادن به طور مثال یخچال شما در تعیین قیمت تعمیرات موثر است، شما می توانید با مراجعه به سایت ما بیشتر با خدمات ما آشنا شوید.

02632211189 02632211190 02632208103
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به آچار سرویس کرج میباشد