نمایندگی جنرال در کرج

نمایندگی جنرال در کرج

تاریخچه شرکت جنرال:

شرکت جنرال شرکتی خوشه ای می باشد که در سال 1892 توسط THOMSON HOUSTON پی ریزی شد، آمریکایی و چند ملیتی است که ساختمانش از چهار بخش مجزا تشکیل شده است که هر بخش آن به وسیله یک شرکت تابعه اداره می شود.

تعمیرگاه آچار سرویس کرج یکی از نمایندگی های جنرال در کرج می باشد که آماده خدمت رسانی برای شهروندان کرجی که از طرفداران استفاده از لوازم خانگی برند جنرال می باشند است. این خدمات شامل تعمیر ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشوئی، یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید، ماکروفر و ماکروویو می باشد که خدمات ما به صورت 24 ساعته می باشد پس هر زمان یکی از لوازم خانگی جنرال شما خراب شد روی ما حساب کنید و با ما با شماره های  02632211189 و 02632211190 و 09199563386 تماس بگیرید.

یکی از مواردی که هنگام خرابی یا از کار افتادن لوازم خانگی خود باید به آن توجه کنید این است وقتی به طور مثال یخچال شما خراب شد و نیاز به تعمیر پیدا کرد حتما باید خرابی و مشکل آن را با افراد با تجربه در میان بذارید چرا که تعمیر لوازم خانگی کاری تخصصی است که نیازمند دانش و تجربه است، و اگر افراد غیر متخصص نسبت به تعمیر آن اقدام کنند به دلیل ناشی بودن در این زمینه ممکن است خرابی بیشتری به بار بیاید و شما متحمل صرف هزینه بیشتری شوید. پس بهترین کار در صورت خراب شدن دستگاه، تماس با مراکز تعیر لوازم خانگی جنرال می باشد که تیم آچار سرویس کرج با داشتن افراد متخصص و مجرب در این زمینه آماده خدمات دهی به شهروندان کرجی می باشد.

مهمترین مزایای نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در کرج:

*دقت و سرعت بالا در تعمیر:آچار سرویس کرج به دلیل داشتن متخصصین و تکنسین های با تجربه و خبره در زمینه تعمیر لوازم خانگی یکی از بهترین نمایندگی ها شناخته شده چرا که یکی از دلایل رضایت مشتریان ما بالا بودن سرعت و دقت تعمیرکاران ما می باشد

*انجام هر گونه خدمات و تعمیر در محل:به محض تماس شما یکی از تعمیرکاران ما به محل شما اعزام می شود و مشکل دستگاه شما را بررسی و سپس اقدام به رفع آن می کند.

*مشاوره و راهنمایی تلفنی و حضوری:یکی از مزیت های مجموعه ما مشاوره رایگان می باشد که زمانیکه شما با مرکز تعمیرات آچار سرویس کرج تماس بگیرید اگر مشکل دستگاه شما به صورتی باشد که خودتان بتوانید آن را برطرف کنید ما تلفنی شما را راهنمایی می کنیم و در جهت رفع آن به شما کمک می کنیم.

بدیهی است که در عصر جدید استفاده از لوازم خانگی برقی زندگی ما را آسان و ساده تر کرده اما استفاده نادرست از لوازم خانگی و همچنین مراقبت نکردن از آن ها باعث کاهش بازدهی و کوتاه شدن عمر آن ها شود پس نیاز است هنگام استفاده از آن ها نهایت دقت و توجه را به کار برد که در ادامه ما نکاتی کاربردی که در این جهت به شما کمک می کند را آورده ایم:

-زمانیکه از اجاق گاز استفاده می کنید حتما به میزان جرقه و حرارت آن توجه کنید تا آسیب جدی به آن وارد نشود و زودتر از آن جلوگیری کنید.

-هنگام استفاده از ماشین ظرفشویی حتما آشغال های روی ظرف را پاک کنید و ماشین ظرفشویی را از ظرف پر کنید تا جایی که امکان دارد که در مصرف برق و آب صرفه جویی شود.

02632211189 02632211190 02632208103
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به آچار سرویس کرج میباشد