نمایندگی آزمایش در کرج

نمایندگی آزمایش در کرج

تاریخچه شرکت آزمایش :

کارخانه آزمایش در سال 1337 راه اندازی شد، این برند توسط آقای محسن آزمایش احداث شد در شروع کارش کارگاهی برای ساختن صندلی، مبل و آبکاری فلزات بود.

بعد از گذشت چند سال آزمایش شروع به تولید عمده بخاری، کولر، یخچال کرد که آن روزها در میان مردم حرف اول را میزد.

زمانی که مدیریت این شرکت، رشد و ترقی آزمایش را به چشم دید، با پیش بینی تولید سالانه یک میلیارد ریال زمینی خریداری کرد و کارخانه دیگری را بنا کرد که اینبار محصولات نسبت به گذشته با تنوع بیشتری تولید می شد فعالیت های تولید لوازم خانگی آزمایش تا اوایل دهه 80 تا حد قابل توجهی رونق داشت اما بازار محصولات خارجی آزمایش را به تعطیلی کشاند. اما هستند کسانی که هنوز در خانه هاشان از دستگاه های آزمایش استفاده می کنند و نیاز به دریافت خدمات دارند.

 

نمایندگی آزمایش در کرج:

مجموعه آچار سرویس کرج یکی از مرکز تعمیرات لوازم خانگی آزمایش می باشد که شما می توانید روی خدمات ما حساب کنید و زمانیکه نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات لوازم خانگی خود داشتید و یخچال یا ماشین لباسشویی یا هرکدام دیگر از لوازم آزمایش دچار مشکل شدند با تماس با شماره های 02632211189 و 02632211190 و 09199563386 از متخصصین ما کمک و راهنمایی بگیرید چرا که ما هر روزه آماده خدمت رسانی به شما شهروندان کرجی هستیم.

خدمات ما در آچار سرویس کرج برای ماشین لباسشویی ازمایش:

-نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی

-عوض کردن بلبرینگ ماشین لباسشویی

-عوض کردن پمپ تخلیه ماشین لباسشیویی

-عوض کردن میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی

-تعمیر یا تعویض برد و تایمر ماشین لباسشویی

-عوض کردن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

شما در هر منطقه از کرج که ساکن باشید می توانید روی خدمات ما حساب کنید علاوه بر تماس تلفنی ما راه دیگری هم برای ثبت درخواست تعمیر شما در نظر گرفته ایم، با کلیک اینجا به فرم ثبت سفارش آنلاین می روید و می توانید سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت ما ثبت کنید تا تعمیرکاران ما درخواست شما را بررسی کنند و با شما تماس بگیرند.

02632211189 02632211190 02632208103
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به آچار سرویس کرج میباشد