نمایندگی آبسال در کرج

نمایندگی آبسال در کرج

تاریخچه شرکت آبسال:

شرکت آبسال یک شرکت لوازم خانگی ایرانی است که کولر های آبی، بخاری های گازسوز، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ظرفشویی و یخچال تولید و به بازار روانه می کند.

شرکت آبسال در سال 1956 تاسیس شد و تا سال 1983 اسمش یونیورسال پی ال اس بود و بعد از آن نامش به آبسال تغییر پیدا کرد که هم اکنون دارای 348 شعبه در سراسر کشور است.

نمایندگی آبسال در کرج:

مجموعه آچار سرویس کرج یکی از نمایندگی های لوازم خانگی آبسال در کرج می باشد که در زمینه تعمیر و تعویض قطعات لوازم خانگی آبسال فعالیت دارد و اگر شما از طرفداران برند آبسال هستین میتوانید برای تعمیر و سرویس لوازم خانگی خود روی ما حساب کنید پس برای آشنایی بیشتر با مجموعه ما و مطالعه خدمات ما کلیک کنید.

شاید برای شما سوال پیش بیاید چرا تعمیرگاه آچار سرویس کرج را انتخاب کنیم؟

*ما برای جمع آوری وانتخاب افراد مجموعه مان وسواس خاصی به خرج داده ایم که علاوه بر داشتن مهارت و دانش کافی و تجربه و تخصص، با اخلاق هم باشند.

*تمام قطعاتی که برای لوازم خانگی شما استفاده می کنیم اورجینال و اصلی هستند و از این بابت خیالتان راحت است و از طرفی دیگر یکی از تعهد های اخلاقی که ما به مشتریانمان داریم این است که پس از بررسی دستگاه شما اگر قطعه مورد نظر با تعمیر درست شود و نیاز به تعویض نداشته باشد ما با تعمیر و کمترین هزینه آن را برایتان درست می کنیم.

*تمامی قطعاتی که عوض می کنیم گارانتی و ضمانت دارند و شما می توانید 6 ماه بعد از آن نسبت به استفاده از گارانتی اقدام کنید.

خراب شدن ماشین لباسشویی یکی از معضلاتی است و دشواری های زندگی امروزه است چرا که ما هر روزه صبح به محل کارمان، محل تحصیل و بیرون از منزل می رویم و شب برمیگردیم پس بدیهی است که تایم زیادی برای شستن لباس ها نداریم و اگر ماشین لباسشویی مان خراب شود به مشکل بزرگی بر میخوریم. از این بابت نمایندگی تعمیر آبسال در کرج 7 روزه هفته آماده خدمت رسانی به شما است.

ماشین لباسشویی ها اغلب دچار مشکلات زیر می شوند :

*حرکات لرزشی و پرشی شدید ماشین لباسشویی آبسال
*عدم تخلیه آب از دستگاه
*سر و صدای زیاد و غیرطبیعی دستگاه
*نچرخیدن دستگاه
*مشکل در آب گیری دستگاه
*باز نشدن درب ماشین لباسشویی آبسال
*آب گیری پیوسته که قطع نمی شود
*روشن نشدن ماشین لباسشویی آبسال


تیم آچار سرویس کرج برای همه این مشکلات راه چاره دارد و شما می توانید با تماس با شماره های با ما در تماس باشید و درخواست اعزام یکی از متخصصین ما به منزلتان باشید و ما در کوتاهترین زمان ممکن به محل شما خودمان را می رسانیم.

خدمات ما در برای تعمیر ماشین لباسشویی آبسال :

-نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی آبسال

-عوض کردن بلبرینگ ماشین لباسشویی آبسال

-عوض کردن پمپ ماشین لباسشویی آبسال

-عوض کردن میکروسوییچ درب ماشین لباسشویی آبسال

-عوض کردن یا تعمیر موتور ماشین لباسشویی آبسال

-عوض کردن لاستیک ماشین لباسشویی آبسال

خدمات ما در برای تعمیر یخچال فریزر آبسال :

-نصب و راه اندازی یخچال فریزر

-عوض کردن فیلتر تصفیه آب یخچال فریزر

-عوض کردن یا تعمیر موتور یخچال فریزر

-تعمیر برد یخچال فریزر

-برطرف کردن آبریزی یخچال فریزر

-عوض کردن لاستیک دور درب یخچال فریزر

 

 

02632211189 02632211190 02632208103
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به آچار سرویس کرج میباشد