نمایندگی الجی در کرج

 

شرکت الجی به عنوان یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در زمینه الکترونیک می باشد که تاریخ تاسیس آن سال 1958 می باشد که با نام گلداستار می باشد. و هم اکنون یکی از بزرگترین شرکت های در زمینه تولید لوازم خانگی است. اگر شما از طرفداران محصولات الجی هستید و دستگاه شما احتیاج به تعمیر پیدا کرد می توانید روی تیم آچار سرویس کرج حساب کنید.

نمایندگی الجی در کرج:

اگر برای تعمیر لوازم خانگی خود نیاز به متخصصین کاربلد دارید می توانید روی تیم تخصصی آچار سرویس کرج حساب کنید چرا که ما تمام توان خود را برای جمع آوری افرادی زبده برای تیم خود کرده ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

توصیه ما به شما این است که هیچوقت سراغ تعمیرکاران تعمیرات الجی نروید و در صورت نیاز به تعمیرکار از مرکز تعمیرات الجی کمک بگیرید چرا که وقتی شما از نمایندگی الجی تعمیرکار بخواهید خیالتان راحت است که از قطعات استاندارد و اورجینال استفاده می کنند و همچنین از ماهر بودن تعمیرکار اطمینان خاطر دارید.

و از نظر هزینه هم خیالتان راحت است که با کمترین هزینه و هزینه های استاندارد دستگاه شما تعمیر می شود.

راه های ارتباط با ما:

شما می توانید با تماس با شماره های 02632211189-90 و 09199563386  از متخصصین تیم آچار سرویس کرج برای رفع مشکلات دستگاه تان کمک و مشورت بگیرید و همچنین می توانید با پر کردن فرم درخواست در سایت ما درخواست خود را ثبت کنید تا درخواست شما توسط تکنسین های ما بررسی شود و با شما تماس بگیرند.

شما میتوانید با با دانستن error هایی که روی ماشین لباسشویی الجی ظاهر می شود علت خرابی آن را متوجه شوید:

UI: نامتعادل بودن لباس های داخل دیگ

AE یا EI: نشت آب

OE: اختلال در تخلیه آب

PE: بوجود آمدن اختلال در سنسور فشار

LE: خطای موتور

DE: خطای سوئیچ درب

برای اینکه طول عمر دستگاه خود را بالا ببرید و بتوانید مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنید باید به آن رسیدگی کنید و شرایط نگهداری آن را مطالعه کنید که نگهداری آن به دو دسته تقسیم می شود:

1-با مطالعه دفترچه راهنمای لوازم خانگی الجی و همچنین سایت آن و رعایت مواردی مثل تمیز کردن یا توجه به صداها و لرزش های دستگاه و بقیه موارد می توانید مواظب عملکرد بهتر دستگاه تان باشید تا با مشاهده کوچکترین مساله در صدد رفع آن بر بیایید.

2-اصول و مواردی که لازم است هر 6 ماه یکبار بوسیله متخصصین مرکز تعمیرات الجی در محل شما انجام شود تا ضمن رسیدگی به دستگاه از سلامت آن اطمینان حاصل کنید.

خدمات نمایندگی الجی در کرج:

خدماتی که در نمایندگی الجی ارائه می شود به دو دسته تقسیم می شود: دسته اول خدمات مربوط به تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات دستگاه های الجی است که می توان هم در مرکز تعمیرات اینکار انجام شود و همچنین می توان در محل مورد نظر شما نیز سرویس انجام داد. دسته دوم خدمات مربوط به فروش محصولات الجی است که در نمایندگی فروش توسط کارشناسان فروش ارائه می شود.

02632211189 02632211190
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به آچار سرویس کرج میباشد