نمایندگی دوو در کرج

تاریخچه برند دوو:

شروع فعالیت گروه دوو الکترونیک از سال 1967 میلادی می باشد که در سئول با مدیریت "kim woo jung" اتفاق افتاد، شرکت دوو از آن دسته شرکت هایی می باشد که پرقدرت در بازار های بین المللی حضور پیدا کرد. که در حال حاضر در کشور هایی مثل مکزیک، اسپانیا، لهستان، مالزی و ... دارای سایت های تولیدی پیشرفته می باشد و قدرت رقابت بالای در جهان دارد.

 

نمایندگی دوو در کرج:

لوازم خانگی یک شرکت هرچقدر هم با کیفیت و با دوام باشند بعد از مدت طولانی استفاده به مشکل می خورند و دچار خرابی می شوند و نیاز به تعمیر پیدا می کنند.

مرکز تخصصی آچار سرویس کرج با تکیه بر سابقه خود و با بکار گیری افرادی با تجربه سالهای زیادی است که به صورت تخصصی تعمیرات دستگاه ها و لوازم خانگی دوو را انجام میدهد، به این صورت که زمانی که دستگاه شما دچار خرابی شد شما می توانید با تماس با مرکز ما مشکل دستگاه خود را با متخصصین ما در میان بگذارید، ما در کوتاه ترین زمان یکی از تعمیرکاران مجموعه را به محل مورد نظر شما اعزام می کنیم.

مزایای نمایندگی دوو در کرج:

دقت و سرعت زیاد در تعمیر:
مجموعه آچار سرویس کرج با جمع کردن کادری مجرب، کارآزموده، خوش قول و وقت شناس آماده خدمت رسانی می باشند تا در زمان کم و با بالاترین سرعت خرابی لوازم خانگی شما را تعمیر کنند.

انجام تعمیر در محل مورد نظر شما:
یکی از مزیت های مهم تیم آچار سرویس کرج تعمیر در محل مورد نظر شماست و نیازی به حمل دستگاه شما نیست.

مشاوره و راهنمایی تلفنی:
متخصصین آچار سرویس کرج هر روزه آماده پاسخگویی تماس های شما می باشند که اگر خرابی و مشکل دستگاه شما به صورتی باشد که خودتان بتواند آن را رفع کنید شما را راهنمایی کنند در جهت رفع آن.

خدمات آچار سرویس کرج در نمایندگی دوو:

*نصب لوازم خانگی

*تعویض قطعات لوازم خانگی

*تعمیر قطعات لوازم خانگی

*رفع بوی بد ماشین لباسشویی

*تعویض لاستیک ماشین لباسشویی

*رفع آب ریختن از زیر ماشین لباسشویی

همچنین شما می توانید برای دیدن بقیه خدمات مجموعه ما کلیک کنید .

 

تمامی متخصصین تیم آچار سرویس کرج دارای تخصص، تجربه هستند و همچنین تمام قطعاتی که استفاده میکنیم دارای ضمانت و اورجینال هستند و برای آسودگی خیال شما

قطعات دارای گارانتی می باشند و شش ماهه است.

نکته قابل توجهی که باید به آن اشاره کنم، توجه داشته باشید که زمانی که لوازم خانگی دوو را خریداری می کنید به شما برگه گارانتی می دهند، وقتی که دستگاه شما دچار خرابی شد اگر کارت گارانتی تان دارای اعتبار باشد می توانید از خدمات آن استفاده کنید در غیر این صورت نگران نباشید با تماس با شماره های 02632211189-90 و 09199563386  برای رفع مشکل دستگاه تان اقدام کنید.

02632211189 02632211190
کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به آچار سرویس کرج میباشد